KIYMETLİ METALLER ÜZERİNDE İŞLEM YAPMAK VE DEĞERLERİNİ ANLAMAK

2018-11-07 19:12:44


Kıymetli metal piyasası, son yıllarda, büyük ölçüde kesik kesik topluluğundaki mali istikrarsızlık algılarının bir sonucu olarak, inanılmaz bir yeniden canlanma olduğunu fark eden bir şeydir. Değerli metal pazar yerinden gerçekten fevkalade fayda sağlamak için, en iyi know-how değeri esastır. Değerli metal ile mali güvenliğin nasıl elde edileceğine dair ipuçlarını görmek için okumaya devam edin.

[b][url=https://www.besiktashaberi.com/genk-besiktas-maci-canli-izle-bjk-genk-maci-canli-izle/]https://www.besiktashaberi.com/genk-besiktas-maci-canli-izle-bjk-genk-maci-canli-izle/[/url][/b] - Değerli metal otomobil bayiinizin kullandığı seviye türünü anlamak çok önemlidir. Bazı satıcılar bir Troy seviyesinde çalışırken, bazıları da bir kuruş ile çalışıyor. Bir Troy seviyesiyle, değerli metal her bir ons için 31.1 gram ağırlığındadır. Bir pennyweight 1.555 gramdır. Buna karşılık, ABD seviyesi, 28 gramda değerli metallerin her bir onsunu işlemektedir.

Mallarınızı e-postayla göndermeniz durumunda önlem alın. Günümüzde çok sayıda e-posta çözümü var ve her ne kadar sorunsuz olsalar da kendi başınıza kalmalısınız. Parçaları sigortalı e-posta yoluyla verin, fotoğraf çekin ve değerli metal parçalarınızı düşürmeniz ve ödeme yapmak istediğinizde şirketin yönergelerinden haberdar olun.

Değerli metalinizi piyasaya sürmeden önce alışveriş yapan kişiye göz atın. En güvenilir satıcılar Amerikan Numazmatik Derneği bireyler olacak. Bu bayiler, artan standart değerler için sunulur ve insanlardan değerli metal seçerken belirli kriterlere uymalıdır. Değerli metallerinize maksimum fayda sağlamak için, bu kuruluşun bir parçası olan bir araba bayisiyle çalıştığınızdan emin olun.

Otomobil bayiliğinden değerli metal satın almanız konusunda hevesli iseniz, güvenilir olduğundan emin olun. Reklamda on yıldan az deneyimi olmayan kimseyle iş yapmaktan uzak durun, çünkü bu muhtemelen elde edilecek en önemli önkoşuldur. 10 yıldır etrafta olan herkes, para kazanmak için yeterince güvenilir ve bilgili olabilir.

Değerli metalinizi pazarlamak için bir perakende satış mağazasına geliyorsanız, Büyük Kuruluş Bürosu'nun web sitesiyle ilgili alışverişe göz attığınızdan emin olun. Diğer tüketicilerin ne tür pratik deneyimlerini görmek mümkün olacak ve işin müşteri şikayetleri için alışıp almamadığına bakmadan karar vereceksiniz.

Değerli metalinizi bir piyona pazarlamayı düşünüyorsanız alışverişe ya da perakende satış mağazasına gidin, piyon alışverişe çıkın. Piyon mağazalarında yapmaları gereken belirli düzenlemeler vardır ve bu sizi, müşteriyi korur. İkinci el dükkanlar bu tür düzenlemelere sahip değildir, bu da hileli yöntemlerin olasılığını açar.

Değerli metal takıları pazarlıyorsanız karatları anladığınızdan emin olun. Doğal değerli metal çok pürüzsüzdür, bu nedenle renklendirme ve dayanıklılık için diğer metallerle karıştırılır. FTC veya Devlet Yüzdesi Alış ve Satış Yüzdesi, tüm pazarlanmış ABD değerli metal takılarının alaşımın karat inceliğini açıklamasını gerekli kılar. Bireysel karat, vücut ağırlığı yoluyla% 100 saf değerli metalin 1 / 24'üne eşittir. Bir illüstrasyon olarak 14 karat takı 14 parça değerli metal ve 10 parça farklı metaldir. Takı, 10 karat'ın altındaysa "değerli metal takılar" olarak pazarlanamaz.

Gerçekten mükemmel bir masraf olduğu düşüncesiyle değerli metal takıları elde etme eğiliminde değil. Takıdaki kıymetli metal% 100 saf olmayacağından, edinme değerine de değecek olması pek olası değildir. Kıymetli madenlere yatırım yapmak için çok daha güvenli bir seçim, genellikle kıymetli madeni paralar, külçe veya kıymetli metal stokları ve hisseleri elde etmektir.

Değerli metal bir bash'a katılmadan önce, hangi firmanın mücevherlerinizi satın alacağını keşfedin. Web sayfalarına bakarak ve bir işletmeyi ne kadar sürdüğünü öğrenmek için firmanın zamanına bakın. Web sitesinde olup olmadıklarını ya da değerlendirmeler olup olmadığını görmek için Büyük Organizasyon Bürosu'nu da kontrol edebilirsiniz.

Değerli metal sunmak için bir yöntem e-posta yoluyla. Çok sayıda perakendeci bu tekniği basitlikten dolayı tercih ediyor. Ön ödemeli bir zarfınız var, mücevherleri ona yerleştirin, gönderin ve bir göz atın. Ancak, bu şekilde maksimum para miktarını alamayacağınızı göz önünde bul
Cevap Yazmak İçin Giriş Yapınız..